KONST / Litografier / Färglitografi 14666422
nr 1466 6422
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/75, daterad Barcelona 1979,33x40, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:05:21
4/5 15:25:20
100 kr
9/5 17:59:38